Finanční služby online pro každého

Nabízíme vám finanční služby online. V pohodlí svého domova můžete šetřit mnohé své náklady.


Povinné ručení

Víte, jak získat nejlevnější povinné ručení? Je třeba vzít v potaz komplexní nabídku všech pojišťoven. V současné době povinné ručení nabízí čtrnáct pojišťoven. Každému motoristovi se vyplatí jiný produkt. Záleží na mnoha parametrech, např. jaké má vozidlo, kolik mu je let, odkud pochází atd.


Chcete i vy mít jistotu, že máte nejlevnější povinné ručení na trhu? Využijte naší online kalkulačky, Stačí do ní zadat několik základních informací a ona provede spolehlivé porovnání cen povinného ručení. Během chvíle budete vědět více.


ING konto

Hledáte spořící produkt, který vám přinese mnohé výhody a se kterým budete skutečně spokojeni? Volte ING konto spořicí účet. Nabízíme vám ho známá ING společnost, která má u nás silné zázemí. Působí tu od roku 1991. Pochází z Holandska.


A co vám ING konto nabízí. Oceníte především vysokou úrokovou míru, ale i to, že se svými penězi můžete libovolně manipulovat, aniž by se to pojilo s poplatky. Navíc u ING konta máte zdarma založení, vedení i zrušení účtu. Vaše peníze budou v bezpečí. Společnost ING kryje vaše vklady do částky 100 000 eur v plné výši. Spoření ING se vyplatí každému.


Rozhodli jste se pro ING konto? Kvůli jeho zřízení nemusíte nikam chodit. Můžete to provést online cestou ze svého domova.